MB „Finlegis“, juridinio asmens kodas 304750618 , registracijos adresas  Perkūnkiemio g. 3, Vilnius, Lietuva (toliau –„Bendrovė“ arba mes), įsipareigoja užtikrinti svetainės lankytojų (toliau – „Lankytojai“) asmeninės informacijos saugumą ir teisių apsaugą Jums naudojantis mūsų interneto svetaine www.finleg.lt (toliau – „Svetainė“) ir joje esančiu turiniu.

Lankantis Svetainėje, Bendrovė arba Bendrovės įgalioti paslaugų teikėjai pasitelkia įvairias technologijas duomenims išsaugoti tam, kad Lankytojų naudojimasis Svetaine būtų patogesnis ir saugesnis. Ši slapukų politika sukurta tam, kad Lankytojai sužinotų daugiau informacijos apie Svetainėje naudojamas technologijas ir kaip Bendrovė jas naudoja.

1. BENDRA INFORMACIJA APIE SLAPUKUS

Svetainėje mes naudojame slapukus (angl. cookies), siekdami:

  • užtikrinti efektyvų, kokybišką ir saugų Svetainės veikimą;
  • atpažinti sugrįžtančius Svetainės Lankytojus;
  • analizuoti Svetainės lankomumą ir Lankytojų elgesį.

Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, kuriuos Jūsų interneto naršyklė patalpina Jūsų kompiuteryje, planšetėje arba kitame išmaniajame įrenginyje. Jie leidžia Svetainei išsaugoti tokius duomenis, kaip:

  • prisijungimo duomenys (prisijungiančio įrenginio IP adresas, prisijungimo laikas, miestas, iš kurio jungiamasi ir pan.);
  • naršyklės tipas;
  • demografiniai duomenys (amžiaus grupė, lytis ir pan.);
  • duomenys apie tai, kaip Jūs naršote Svetainėje (kuriose sekcijose lankotės ir pan.).

2. SVETAINĖJE NAUDOJAMI SLAPUKAI

Apsilankius mūsų Svetainėje, gali būti sukurti ilgalaikiai slapukai, kurie galioja ir nėra ištrinami Jums baigus naršyti mūsų Svetainėje, arba trumpalaikiai (seanso) tipo slapukai, kurie pasibaigia ir yra ištrinami Jums baigus naršyti mūsų Svetainėje. Visi mūsų sukurti slapukai taip pat skirstomi į:

  • būtinuosius slapukus, kurie būtini mūsų Svetainės funkcionavimui; be šių slapukų negalėtų įvykti Jūsų įrenginio sąveika su mūsų Svetaine (t. y. Jūsų naršyklė iš esmės negalėtų atkurti mūsų Svetainės turinio); ir
  • analitinius slapukus, kurie mums parodo, ar Lankytojas jau buvo lankęsis Svetainėje. Šie anoniminiai slapukai padeda mums sekti Lankytojų skaičių ir jų apsilankymo periodiškumą. Mes naudojame Google, Inc (toliau – Google) teikiamą žiniatinklio analizės paslaugą „Google Analytics“. „Google Analytics“ surinkta informacija yra perduodama ir saugoma Google. Google gali perduoti „Google Analytics“ surinktą informaciją trečiosioms šalims, kai to reikalaujama pagal įstatymą arba kai tos trečiosios šalys tvarko informaciją Google vardu. Pagal „Google Analytics“ paslaugos teikimo sąlygas Google nesusies Jūsų IP adreso su jokia kita informacija, kurią turi Google.

Slapukų galiojimo trukmė priklauso nuo jų pobūdžio. Trumpiausia – iki Svetainės lango uždarymo, ilgiausia – 24 mėnesiai.

3. SLAPUKŲ ATSISAKYMAS

Daugelis interneto naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Lankytojai savo nuožiūra gali užblokuoti ar ištrinti slapukus ir panašius unikalius identifikatorius, jeigu tai jiems leidžia jų naršyklės ar įrenginio nustatymai. Visgi, jei atsisakysite ar užblokuosite slapukus ar kitas panašias technologijas, kai kurios Svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos arba jos gali veikti ne taip efektyviai.

Jūs galite reikalauti, kad mes ištrintume visus apie Jus slapukų pagalba surinktus ir tvarkomus duomenis, kreipdamiesi elektroniniu paštu info@finleg.lt Tokie duomenys bus ištrinti ne vėliau kaip per 5 (penkias) darbo dienas po kreipimosi nurodytu elektroniniu paštu gavimo dienos.

Daugiau informacijos apie tai, kaip pašalinti slapukus, taip pat kitos naudingos informacijos, susijusios su slapukų naudojimu, galite rasti interneto svetainėje http://www.allaboutcookies.org/.

4. BENDROSIOS NUOSTATOS

Ši slapukų politika gali būti Bendrovės atnaujinama. Bendrovė informuos Lankytojus apie atnaujinimus, Svetainėje pateikdama naują slapukų politikos variantą kartu su atliktų korekcijų datomis. Lankytojai supranta, kad, tęsdami naudojimąsi Svetaine po padarytų slapukų politikos atnaujinimų, jie sutinka su atliktais pakeitimais.

Ši slapukų politika yra taikoma nuo jos paskelbimo Svetainėje dienos.

__________